У Тимошенко ще не визначились, чи підтримають зняття недоторканності зі свого колеги

Фракція “Батьківщини” у Верховній Раді з позицією щодо голосування за зняття недоторканності та притягнення до відповідальності свого колеги по фракції Олександра Онищенка визначиться лише у вівторок вранці.

Про це у неділю в ефірі одного з українських телеканалів заявив народний депутат від “Батьківщини” Сергій Власенко.

“Наша фракція збирається з цього приводу у вівторок вранці, як завжди. Ми це питання будемо обговорювати і приймати відповідне рішення. Хочу нагадати, що є рішення профільного комітету, який розділив два питання й ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, але не давати згоди на затримання та арешт”, – зазначив нардеп.

За його словами, у його однопартійців є низка питань щодо подання Генпрокуратури.

“Згідно з українським законодавством, зокрема із законом про регламент Верховної Ради, ГПУ зобов’язана подавати три окремих подання: на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. ГПУ цього не зробила. Якщо люди, які готували це подання, не знають і не розуміють закон у такому елементарному питанні, то де гарантія, що вони розуміють закон у більш глибоких речах”, – пояснив нардеп свою позицію.

Нагадаємо, раніше спікер парламенту Андрій Парубій пообіцяв 5 липня поставити на розгляд і голосування у Раді питання щодо зняття недоторканності, затримання та арешту народного депутата Олександра Онищенка.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі