Сорос передбачив банкрутство Росії: чекати залишилося не так довго

Росія впаде, якщо встоїть Європейський Союз. Якщо Європа не витримає військового натиску Путіна, то Москва може уникнути краху.

Ведення Росією війни на всіх напрямках, де це тільки можливо, всесвітньо відомий фінансист пояснює знаходженням Російської Федерації на межі банкрутства. Тільки війна, несуча дестабілізацію в Європу дозволить, на думку Джорджа Сороса, Путіну вивести свою країну від загибелі економічної кризи.

Російську економіку чекає банкрутство в 2017 році, коли підійде час “платити за рахунками”. Наступний рік для Росії є роком виконання фінансових зобов’язань перед Європою, коли необхідно буде погасити значну частину позик, отриманих під державні гарантії російського керівництва.

Стан російської економіки і золотовалютні запаси не можуть гарантувати виконання фінансових зобов’язань. Єдиним виходом з ситуації, предрекающей крах російської економіки і режиму Путіна, є розвал самого Європейського Співтовариства, чим Путін і зайнятий останні роки.

Війна в Україні відвернула значні кошти з Європи для забезпечення колективної безпеки в регіоні. Суперечки про необхідність надавати допомогу київському керівництву призвели до розколу в думках у Європарламенті та європейському суспільстві в цілому.

Ведуться бойові дії в Сирії призводять до все нових хвиль вимушеної міграції, яка накрила країни Європи і стала ще одним каталізатором наявних проблем.

“Першою ластівкою” здійснення мрій Путіна стало рішення Великобританії про вихід зі складу ЄС. Фанфари з Кремля були чутні навіть в центрі Брюсселя.

Розбіжності в необхідності спільної оборони “європейських кордонів” в Прибалтиці забиває ще один клин в єдність Європи, і молоток, забиває цей клин, знаходиться в руках російського президента.

Наближається 2017 рік і черговий віраж російського бюджету, дефіцит якого вже досяг 7 відсотків від ВВП, змушують Кремль діяти і Путін летить до Фінляндії “злити” президента Ниинисте. Крок вдався, ефект досягнутий.

Чи вдасться Путіну втиснутися в тимчасові рамки і розвалити ЄС до моменту зустрічі пікіруючого літака “Росія” з землею?

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі