Документ, за яким мають арештувати опідозріваного Онищенка, з’явився в мережі

Народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Сергій Лещенко оприлюднив повну версію подання Спеціалізованого антикорупційного прокурора Назара Холодницька про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт скандального Олександра Онищенка.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Незабаром ви будете чути в ефірі та на трибуні парламенту про те, що справа проти Онищенка – це розправа над “світочем” демократії. Ті, хто не проголосують за його арешт, будуть апелювати до маніпулятивного рішення регламентного комітету. Деякі, як Юлія Тимошенко, назвуть це рейдерською атакою, а соратники Ляшко – спробою віджати бізнес. Зупинити цей потік абсурду може тільки документ,
– зазначив Лещенко.

За його словами, “справа Онищенко є відмінним прикладом проведеного розслідування, а всі, хто будуть блокувати подання, просто є учасниками кругової поруки корупціонерів”.

Нагадаємо, 15 червня директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що в рамках розслідування зловживань депутатів і вищих посадових осіб при реалізації газу, видобутого при спільній діяльності з ПАТ “Укргазвидобування”, було виявлено причетність нардепа Олександра Онищенка до злочинної схеми. Після цього суд арештував десятьох осіб, а ще одного правоохоронці впіймали під час спроби перетину українсько-російського кордону.

Загалом завдяки різним тіньовим схемам навколо “Укргазвидобування” державі було завдано шкоди на суму близько 40 мільярдів гривень.

   

Залишити коментар

Кометарі