Чому Путін раптово став миролюбним: думка експерта

У 2018 році в Росії мають відбутися президентські вибори, які важливі для Володимира Путіна. Саме тому він починає пом’якшувати свої позиції.

Про це пише у статті російський політолог Дмитро Орєшкін у статті на НВ.

“Найближчі два роки будуть для Росії дуже важкими. У 2018 році мають відбутися президентські вибори, які дуже важливі для Путіна. Перебуваючи в подібному становищі, він, цілком передбачувано, починає пом’якшувати свої позиції”, – вважає автор.

За словами Орєшкіна, Кремлю не вигідно конфліктувати з Туреччиною.

Не можна воювати з усіма, коли у тебе обмежені ресурси. Якщо Путіну потрібно воювати в Сирії, то з Туреччиною, природно, краще не сваритися. Набагато важливіше мати її в якості союзника в боротьбі з ІДІЛ”, – зазначає російський політолог.

“Оскільки Володимир Путін перейняв від Радянського Союзу головну умову підтримки влади, а саме контроль над ЗМІ, зміна гніву на милість щодо Туреччини для нього проблеми не складе. У російських медіа зближення з Туреччиною буде представлено як мирна, миролюбна, далекоглядна політика. При відсутності системної незалежної аналітики в ЗМІ (особливо на телебаченні) Путін може дозволити собі що завгодно і будь-яке його дію буде зустрінуте оплесками”, – додає Орєшкін.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі