Журналістка звинуватила одного із “айдарівців” у страшних злочинах

За словами журналістки Ольги Решетилової, помічник комбата “Айдару” Роман Романович з позивним “Рубеж” скоїв вбивство та низку інших серйозних злочинів.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Екс-волонтерка благодійного фонду “Повернись живим” зазначила, група бійця охороняла власність екс-мера Лисичанська Сергія Дунаєва, який на сьогодні є депутатом від “Опозиційного блоку”, на заводі якого у 2014 році дислокувалась база бойовиків Мозгового.

“Крім того, тільки за відомими мені даними, на групі “Рубєжа”, окрім мародерства, рекету, розбою, ще є той славнозвісний наркотрафік, про який всі говорять, але ніхто не може знайти. Ну і саме “Рубєжа” батьки Шабрацького звинувачують у вбивстві сина”, – йдеться у дописі.

Як відомо, 28-річний Дмитро Шабрацький загинув у 2015 у місці дислокації 3-ї роти “Айдару” у Лисичанську. Слідство зупинилося на версії самогубства, але сам боєць просив батьків не вірити у випадкову смерть.

Вона додала, що на “Рубєжа” справа в СБУ лежить ще з 1990-х років.

“Але природня хитрість і висока криша дозволяли йому досі бути на свободі. І не виключено, що витягнуть його і зараз”, – наголосила вона.

Зазначимо, справжнє ім’я “Рубежа” – Ігор Радченко.

Нагадаємо, 1 липня ГПУ затримала помічника командира батальйону “Айдар” Романа Романовича з позивним “Рубеж”.

   

Залишити коментар

Кометарі