Відпочинок-2016: які купальники в моді цього літа (фото)

Яким би не був ваш відпочинок влітку — «овочевим» в шезлонгу біля моря або повним активностей на дачі, більшу його частину ви проведете в купальнику.

Ми вивчили головні модні тенденції і готові розповісти про найбільш популярних з них.

Ретростиль

Плавки з завищеною лінією талії, круглі чашечки бюстів і наївні принти – купальники в ретростилистике будуть дуже затребувані цього літа. Вони неймовірно жіночні і чудово виглядають навіть на самих апетитних формах. Вам не доведеться тонути, щоб привернути до себе увагу, – чоловіки і так не зможуть відірвати від вас очей.

Відпочинок-2016: які купальники в моді цього літа (фото)

Декоративні прийоми

Зав’язки, вирізи, шнурівки завжди виглядають дуже сексуально. А крім того, подібними художніми прийомами можна коригувати свій зовнішній вигляд. Трохи глибше декольте на тонкій шнурівці, і ось вже велика фігура візуально витягується, більше ліній тканини біля бюста, і він візуально збільшується на пару розмірів. Ну а тим дівчатам, яким не потрібно коригувати пропорції, радимо вибирати плавки з зав’язками на стегнах – вони виглядають стильно і грайливо.

Відпочинок-2016: які купальники в моді цього літа (фото)

Уроки малювання

Купальники з принтами — одні з найбільш улюблених багатьма дівчатами. Малюнки допоможуть продемонструвати свій творчий погляд на світ. Тропічні квіти і пальми видадуть у вас хижу і небезпечну особу, наївний горошок покаже всю крихкість натури, а рожеві абстракції точно натякнуть на романтичність і готовність до пригод.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі