У Дніпрі підтвердили інформацію про намір провести “Євробачення-2017”

Дніпро офіційно бореться за право приймати “Євробачення-2017”: місто офіційно підтвердило намір боротися за право проводити міжнародний пісенний конкурс

Про це повідомили у Дніпровській міській раді з посиланням на мера міста Бориса Філатова. За даними міськради, Філатов підписав перші документи, необхідні для підготовки міста до участі у відборі і передає організаторам “повний пакет інформації про інфраструктуру для проведення конкурсу”.

Мер назвав ряд переваг Дніпра, які він бачить, перед іншими містами-кандидатами: зокрема, це “значний внесок у припинення “російської весни” і злагоджена робота міської та обласної влади”.

Як повідомили у дніпровській міськраді, зараз організатори “Євробачення” в Україні також мають офіційну заявку від Києва. 15 травня 2016 року мер Дніпра звернувся до прем’єр-міністра України Володимиру Гройсману з листом, де ініціював проведення “Євробачення-2017” у своєму місті.

Він також заявив, що місто встигне підготувати інфраструктуру. Зокрема, місцем проведення конкурсу, вважає він, могла б стати арена, яка будувалася для “Євробаскету-2015”.

Заяви про можливість проведення конкурсу в їх містах також зробили міські голови інших обласних центрів Херсона, Харкова, Одеси, Львова.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі