Азаров громить ЄС через політику щодо України-кровосіся нагадав про себе

Під час запису однієї із сепаратистських програм Микола Азаров традиційно зачепив тему євроінтеграції, у яку особисто він не вірить.

Ще 12 років тому ЄС говорив про те, що Україні далеко до Європи. Тим ж словами і зараз говорять єврочиновники та дипломати, переконаний екс-прем’єр-міністр Микола Азаров. Він, зокрема, пригадав старі обіцянки лідерів ЄС та ще раз запевнив, що Києву не вдасться «просунути» Україну у ЄС
Новину передають  ЗМІ

Під час запису однієї із сепаратистських програм Азаров традиційно зачепив тему євроінтеграції, у яку особисто він не вірить. «У ЄС завжди були проблеми. Я згадую, коли у 2003 році проводили саміт Україна-ЄС, в Ялті, і тодішній голова Єврокомісії на питання журналістів так відповів: «Давайте не будемо мріяти і повернемось до цього питання через років 25».

З того часу минуло 12 років, і от не так давно новий голова Єврокомісії Юнкер відповідає на таке ж питання так само. Навіть про термін – 25 років, згадав. Хтось чекає допомоги від ЄС, це пусті мрії. Європейський союз сам собі не може допомогти», – резюмував Азаров.

При цьому Азаров нагадав, що команда регіоналів свого часу хотіла зробити багато чого для України, але державний переворот поставив великий хрест на «благородних планах розвитку країни».

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі