Адвокати Савченко назвали людину, яка перешкоджала її звільненню

Начальник слідчого управління СБУ Василь Вовк перешкоджав адвокатам Надії Савченко під час роботи над справою звільнення українки.

Про це на прес-конференції 26 травня повідомили захисники української льотчиці Марк Фейгін та Микола Полозов, передає”Українська правда”.

Восени 2014 року на програмі Шустер Live” я зустрів людину, якій ми писали папери і намагалися отримати білінг телефонів та інші документи, щоб долучити їх до матеріалів слідства, а він нам не давав. Ця людина — начальник слідчого управління СБУ Василь Вовк,
— заявив Фейгін.

За його словами, Вовк відмовляв у наданні документів на запити адвокатів: “Я вам нічого не дам”. “Як можна вирішити цю проблему?”, запитали ми у нього. “Ніяк”, — відповів Вовк”, — повідомив Фейгін.

Після цього адвокати звернулися до нардепа від “Батьківщини” Сергія Власенка, який звернувся до тодішнього голови СБУ Валентина Наливайченка.

“І документи адвокатам почали надаватися. Але Вовк дав якесь інтерв’ю, в якому заявив, що ми всі — “агенти ФСБ”… Тобто певне перешкоджання було, але невідомо, задля чого і з якою метою”, — зазначив Фейгін.

25 травня після 707 днів полону українська льотчиця Надія Савченко прилетіла в Україну. Сайт “24” пропонує Вам згадати, як відбулось повернення та як її зустріли в Україні.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі