Як газети допомагають стати дівчатам повіями

Хочете заробляти шалені гроші? Освіта не потрібна – треба лише приваблива зовнішність ну і ще дещо. Українські газети переповнені такими оголошеннями.

Головне бути приємної зовнішності та повнолітньою. І тоді не напружуючись, як обіцяють в оголошеннях, можна заробляти шалені гроші. Що ж це за робота така?

Виходить – за оголошенням можна стати повією, що, власне, суперечить кримінальному кодексу, адже проституція у нас не легалізована. І таких пропозицій у газеті ледь не півсотні. Коштують вони, згідно з розцінками тижневика аж до 2,5 тисяч гривень. Для порівняння, інші пропозиції у рази дешевші.

Проте видавництво знімає з себе будь-яку відповідальність – публікації на совісті замовника. Пояснює – окрему рубрику створили, аби вакансію жриці кохання не маскували під масажисток.

Від редакції пояснень ми так і не отримали, ні телефоном, ні письмово. Проте наші джерела у поліції не на камеру пояснили – дійсно, оголошення у подібних виданнях перевіряються. Навіть певні результати є, але деталі не розголошують. А потенційні роботодавці ходять під кримінальними статтями.

І це доречі лише одна зі статтей. Якщо ж на таку роботу беруть неповнолітню – це ще одне порушення закону. Вся відповідальність – на так званих роботодавцях. Видання за розміщення таких оголошень ніяк не покараєш. Дівчатам же, які клюнули на сумнівні пропозиції, світить адмінпокарання.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі