Водіям доведеться платити більше

Президія Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) затвердив нові коригувальні коефіцієнти для розрахунку вартості «автоцивілки». «9 червня це рішення було підтримано більшістю голосів. Проти висловився лише один член президії», – сказав виданню джерело на страховому ринку.

Актуарні розрахунки для перегляду тарифів провів «Інститут ризику». «Наша задача полягала в тому, щоб розрахувати та оцінити всі можливі ризики і врахувати їх у вартості поліса», – пояснив генеральний директор «Інституту ризику» Юрій Іванько. Базовий страховий платіж не змінюється – 407 грн. Основні зміни торкнуться коефіцієнта К2, який визначає вартість страхування залежно від місця реєстрації транспортного засобу.

У передмісті дорожче

Найбільше постраждають жителі передмість і міст – супутників Києва: Борисполя, Боярки, Броварів, Бучі, Василькова, Вишгорода, Вишневого, Ірпеня та Софіївської Борщагівки (про це йдеться в проекті документа). Якщо зараз їх коригуючий коефіцієнт становить 1-2,5, новими правилами передбачено його підвищення до 2,3-3,4.

Більше доведеться платити і жителям Львова: автори розрахунків «прирівняли» їх до мешканців Одеси та Харкова. Якщо раніше для львівського транспортного засобу К2 становив 1,8-2,8, то пропонується – 2,55-3,6 (для Одеси і Харкова коефіцієнт незначно зросте з рівня 2,3-3,5). Мінімальний коригуючий коефіцієнт для Києва зріс з 3,2 до 3,4. Незначно зростуть коригуючі коефіцієнти та для інших населених пунктів.

Зміни торкнуться також транспорту для перевезення пасажирів, а також таксі: коефіцієнт К3 зросте з 1,1-1,5 до 2-4. Планується ввести новий коефіцієнт для автомобілів до 2000 року випуску: страховики зможуть страхувати такі транспортні засоби з коефіцієнтом 0,9.

Від нових правил постраждають безаварійні водії. Якщо раніше страховик міг встановлювати для них знижку в розмірі 50% від вартості поліса, то незабаром знижка не буде перевищувати 20%.

Приймаючи це рішення, президія зобов’язав дирекцію у двотижневий термін подати документи на погодження до Нацкомфінпослуг. Але документи ще не були спрямовані в комісію.

Електрокари отримають по ОСАГО

Нововведення торкнеться і власників електромобілів. В діючих правових актах немає правил страхування електромобілів, а базовий критерій при страхуванні традиційних транспортних засобів – об’єм двигуна – до електромобілів непридатний. Тому, за рекомендацією регулятора, страховики орієнтувалися на потужність електромобіля, після чого підбирали аналогічні по потужності автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння і при розрахунку страховки для електромобіля орієнтувалися на них.

Зараз же пропонується для електромобілів встановити коефіцієнти, прив’язані не до об’єму двигуна, а до його потужності. Коефіцієнт для автомобілів потужністю до 50 кВт складе 1-1,25 (еквівалент об’ємом двигуна до 1600 куб. см), 51-100 кВт – 1,22-1,53 (аналог двигуна 160-2000 куб. см), 101-120 кВт – 1,31-1,64 (2001-3000 куб.см), від 121 кВт – 1,68-2,1 (від 3001 куб. см).

Узаконити неузаконено

Більшість компаній і зараз де-факто працюють за новими тарифами. «По суті, в МТСБУ хочуть узаконити з невеликими коригуваннями ті положення, які вже рік діють як рекомендації МТСБУ», – вважає генеральний директор асоціації «Страховий бізнес» В’ячеслав Черняховський.

Наприкінці березня минулого року президія МТСБУ рекомендував страховикам відмовитися від мінімальних коригуючих коефіцієнтів. Тоді вартість ОСАЦВ зросла в середньому на 30-35%. «Деякі, м’яко кажучи, не зовсім добросовісні компанії можуть ігнорувати рекомендації МТСБУ, при цьому механізмів впливу на таких учасників ринку у бюро практично немає.

Якщо ж ці правила будуть затверджені Нацкомфінпослуг, не виконувати їх буде складніше», – говорить топ-менеджер однієї з СК. За рахунок того, що всі компанії перейдуть на нові правила, середня вартість ОСАЦВ, за попередніми розрахунками, зросте лише на 5%.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі