Усунути Порошенка можна і без імпічменту

Народний депутат України 2-3-4-6 скликань Юрій Кармазін заявив, що на сьогодні процедура висловлення недовіри до президента не обов’язково має передбачати закон про імпічмент. Для усунення президента від посади достатньо ініціювати збір підписів 226 народних обранців. Таке право дає нардепам Конституція.

“Ви знаєте, я все-таки думаю, що в нас ст. 111 про усунення президента в порядку імпічменту в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. Нам кажуть: немає закону про імпічмент. Та не треба ніякого закону, бо в Конституції написано просто, чітко і зрозуміло. Тут написано: “питання про усунення президента ініціюється більшістю від конституційного складу ВР України”. Тобто 226 ініціює, але 226 просто немає сьогодні, які б вважали, що в діях президента може бути склад злочину”, – повідомив Кармазін під час інтерв’ю для “Голосу столиці“.

На думку Кармазіна, за весь час існування незалежної України всі її президенти завжди порушували Конституцію, однак за такі порушення відповідальності ніхто не поніс.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Верховній Раді під час урочистого засідання з нагоди 20-ї річниці прийняття Конституції України нардеп зустрів екс-президента Кучму вигуками “Кучму геть!”.

   

Залишити коментар

Кометарі