Україні необхідно будувати Європу без ЄС

Міністр закордонних справ Павло Клімкін перконаний, що Україна має рішуче діяти вже сьогодні і більш активно працювати над розвитком власної суспільної моделі, щоб не опинитися на задвірках Європи, оскільки вже зараз стало зрозуміло, що знак рівності, “який намагаються ставити між Європою, “європейським проектом” та Європейським Союзом, мені і раніше видавався неочевидним”.

На думку Клімкіна, українці мають дбати про власну незалежну модель суспільного розвитку, щоб не бути на переферії Європи.

“Ми вже продемонстрували, що віддані європейським цінностям та принципам. Прийшов час повністю інтегрувати їх в українську реальність”, – пише Клімкін у своїй статті для nv.ua.

Клімкін зауважив, що українці повинні добре володіти англійськю мовою, мати безвізовий режим, боротися з корупцією, щоб змогти надалі ставати незалежними та сильними громадянами, тому не варто постіно нарікати, а час діяти.

“Питання полягає не в тому, що далі буде з євроінтеграцією, а в тому, якій Україні частиною якої Європи бути і в якому світі. Тому не варто скиглити, виправдовуючи власну бездіяльність. Я за те, щоб не витрачаючи час на очікування допомоги, “будувати рідну хату” тут в Україні, в Європі і у світі”, – зазначив Клімкін.

Нагадаємо, Великобританія проголосувала за вихід зі складу ЄС, а це може мати негативні наслідки для України.

 

Залишити коментар

Кометарі