Кожен день ми їмо отруту! Ось як відрізнити помідори з ГМО від натуральних.

Незважаючи на зростаюче невдоволення серед споживачів, численні корпорації продовжують виробляти та просувати на ринок продукти з ГМО.

Кожен день ми їмо отруту! Ось як відрізнити помідори з ГМО від натуральних.

Деякі країни, намагаючись захиститися від ГМ-культур, ввели спеціальне маркування на продуктах або стали продавати їх за копійчаними цінами.

Назріває питання: навіщо ж тоді створювалися ці самі продукти? Вся справа в тому, що спочатку вирощувати такі культури планували для порятунку голодуючих в бідних країнах Африки. Але ці ж країни кілька років тому заборонили імпорт продуктів з ГМО, мабуть, вважаючи, що голодувати все-таки буде безпечніше для здоров’я.

 

Як вибрати помідори

На жаль, виявити вміст ГМО в продуктах можна тільки в спеціальних лабораторіях. Тим не менше кожен покупець повинен знати, що більше 40% усієї магазинної продукції є генно-модифікованою.

Але відрізнити ГМ-продукти від натуральних досить легко: вони зберігають свіжість тривалий час, на них не сідають комахи, а також ці продукти часто мають ідеальну форму.

Якщо ти бачиш великі блискучі помідори круглої форми, слід обходити їх стороною. Кращим показником натуральності овочів і фруктів стане їх невелика подпорченность. Також при розрізі ГМ-овочі і фрукти зовсім не втрачають своєї форми і не виділяють сік.

На жаль, єдиним продуктом, який генетики ще не навчилися модифікувати, є гречка, так що купуй її сміливо!

Бажаємо тобі вибирати тільки натуральні продукти! Не забудь поділитися цією корисною інформацією з друзями — вони будуть вдячні.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі