Руслана в Карпатах ходить по гриби і купається у водоспадах (фото)

Співачці Руслані забракло натхнення та енергії у столиці, і вона на цілий рік подалася до своїх улюблених Карпат. Фото та відео своїх пригод співачка викладає на своїй сторінціFacebook

707221_3_w_1000Там артистка не лише досліджуватиме природу, а й писатиме новий альбом.

Карпатська експедиція Руслани триває вже кілька днів, за які зірка встигла викласти багато світлин себе на тлі гірських краєвидів.

707221_9_w_1000“Сьогодні, 22-го червня, у Карпатах, я розпочала свою найбільшу експедицію, яку ми символічно назвали “Карпатський аватар”. Це найбільш глибоке моє дослідження Карпат. Можу по секрету сказати, що це продовження роботи над моїм альбомом та моїм новим мистецьким проектом”, – написала Руслана.

“Це не нудне вивчення автентики та природи з етнографами та екологами. Це моя жага до пізнання та прагнення докопатися глибин, витоків унікального. “Саме поняття метамузики, яка за гіпотезами та міфами насправді існувала в Карпатах та залишки якої, на щастя, дійшли до нас, мене захоплює, вражає та збуджує”, – зізналася співачка.

У вивченні Карпат співачка встигла сходити по гриби та скупатись в гірському водоспаді. “Я знаю, що я більше ніде не знайду таке природне джерело чистої енергії, як тут. Перше, що я хочу сказати всім, хто планує їхати сьогодні в Карпати, – зніміть навушники і походіть по Карпатах без плеєра”, – зазначила вона.

707221_1_w_570Але чи не найбільше вразив співачку старий карпатський ліс

“В 5й день своєї експедиції на території Карпатського національного парку я відвідала заповідну ділянку, яка має назву “Кедроватий”. Таку назву це місце отримало через те, що на цій ділянці збереглися залишки кедровника. Його ніхто не рубав. Фактично цей праліс – це ліс, який пережив польодовиковий період. Окремі дерева мають вік 200-300 років. (Загалом же кедри можуть жити до 3 тис. років). Такі ділянки в Україні збереглися лише в двох місцях в – тут, в Карпатському національному природному парку, та Природному заповіднику “Ґоргани”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі