Треба пару шоколадних заводів обміняти на пару патронних, – Надія Савченко

В суботу, 25 червня Герой України, народний депутат України Надія Савченко зустрілася із львів’янами. Це перший її візит до Львова після повернення з російського полону.
“У Львів я колись приїжджала та жила тут досить часто, але як Надія Савченко я тут вперше. Львів мені подобається”, – зазначила Савченко.

Зустріч проходила без сцени, просто біля підніжжя пам’ятника Т.Шевченку. Незважаючи на спекотну погоду побачитись з Надією прийшло близько сотні львів’ян. Охочих задати питання було чимало.

Переважно питання стосувалися обговорюваних останнім часом висловів Савченко щодо можливого зняття санкцій з Росії, надання Україні зброї та переговорів із ватажками так званих ДНР і ЛНР. Також люди цікавились питанням тарифів, радилися як вирішити проблеми із ЖКГ.

На запитання чи збирається Надія Савченко йти у президенти, вона не дала чіткої відповіді. За її словами, одна посада президента нічого не вирішує якщо немає своєї команди. “Приходячи в стару команду ти сам нічого не зміниш. Ми маємо змінитися всі і почати кожен з себе”, – додала вона.

Також Савченко розповіла що думає про легалізацію зброї для українців.

“Нам потрібна зброя, але з розумом. Нам не треба щоб зброя була завтра на бурштинових шахтах і рейдерських захватах. До таких питань треба підходити обережно. Хлопці кричать “нам треба легалізувати зброю”. Нам доведеться її легалізувати, тому що вона вже давно захована в сараї де-небудь у кожного. Але треба навчити нею правильно користуватися”, – переконана нардеп.

Висловилась Надія Савченко і за допомогу Україні зброєю, але все залежить з якою рішучістю й інтенсивністю це буде робитись.

“Чи потрібно нам закуповувати патрони з Чехії? Ні, просто треба паро шоколадних заводів обміняти на паро патронних. Чи потрібні нам стінгери, які збивають літаки? А що ми будемо ними збивати? Над нами ворожа авіація ще не літає. Вони потрібні про запас. Танки ми й самі можемо робити. Виробництво літаків ми запустити не можемо. Але чи потрібно нам закуповувати ті літаки, які пропонує комітет по оборонці, в якому я знаходжуся. При Януковичі наші штурмовики Су-25 продавали за копійки в країни третього світу. Зараз хочуть ті ж самі літаки купувати назад втричі дорожче. А запчастини до них є тільки в Росії. Чи потрібна нам така зброя?”, – каже нардеп.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі