Децентралізацію треба приймати без “особливого статусу” Донбасу – Парубій

“Особливий статус” Донбасу неприйнятний. Закон про децентралізацію можна прийняти без цієї норми. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій. Повідомляє прес-служби парламенту.

“На жаль, цей пункт став причиною не тільки конфліктів, але і суспільної дискусії. Вінзалежить від виконання Путіним мінських домовленостей, не дозволяє прийняти цю важливу і ключову реформу”, – сказав Парубій.

На його думку, цей пункт не може бути зараз прийнятий, оскільки бойовики продовжують збільшувати військову активність в зоні АТО. Але між першим і другим читанням “не може бути вилучений жоден пункт, не може бути змінена жодна точка, жодна кома”.

У зв’язку з цим Парубій вважає, що необхідно вилучити питання про “особливий статус” з тексту законопроекту і виділити його в окремий проект змін до Конституції, “і тоді знову необхідне рішення Конституційного суду, і розгляд в першому і другому читаннях”.

Раніше повідомлялося, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував виключити з проекту змін до Конституції щодо децентралізації пункт про “особливий статус” Донбасу.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі