Зять Юлії Тимошенко непогано скупився: став власником величезного наділу землі в дуже престижному місці.

Бізнесмен Артур Чечоткін, який в грудні 2014 року одружився з Євгенією Тимошенко, доньці лідера ВО Батьківщина, став власником величезного наділу землі в дуже престижному місці

Зять Юлії Тимошенко непогано скупився: 47 га землі у 40 км від Києва

Бізнесмен Артур Чечоткін, який в грудні 2014 року одружився з Євгенією Тимошенко, доньці лідера ВО Батьківщина, став власником величезного наділу землі в дуже престижному місці.

Як стало відомо, зять нардепа в кінці березня купив 47 гектарів прямо вздовж траси Е-95, в 40 км від Києва.

Ми отримали витяг з Держреєстру прав на нерухоме майно, в якому зазначається, що в кінці березня цього року Артур Леонідович Чечоткін придбав 9 ділянок загальною площею 47 га. Це поле можна порівняти з 67 футбольними стадіонами.

Зараз тут росте трава. Але призначений цей земельний фонд за документами під будівництво виробничо-складського комплексу. У ділянки дуже вигідне розташування, він знаходиться в 40 км від столиці по трасі Е-95 біля селища Велика Солтанівка (Васильківський район). Більш того, земля виходить прямо на трасу Київ-Одеса, що надає їй комерційну привабливість. Такі “фасадні” ділянки брокери зараз продають по $ 1,5 тис. Або 37,5 тис. грн. за сотку. Тому, виходячи з ринкової вартості, 47 гектарів зятю нардепа обійшлися в $ 7 млн. або 175 млн грн.

У відкритому реєстрі підприємств та приватних підприємців “Страна” дізналася, що чоловік Жужі Тимошенко фігурує в двох фірмах.

Він директор в одеському ТОВ “Армакс ЛТД”, яке консультує з комерційних питань. А в ТОВ “Круїз Атлантик” Артур Чечоткін засновник. Ця компанія зареєстрована в Києві, а займається барами і підготовкою нерухомості для продажу чи здавання в оренду.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі