У мережі сплив лист, який Савченко написала терористці з російської в’язниці

Перебуваючи в російському СІЗО, нардеп від “Батьківщини” Надія Савченко написала лист російській терористці Марії Коляді.

Про це у Facebook написав нардеп від “Народного фронту”, член колегії МВС Антон Геращенко. Він опублікував сам лист, яке виклала в мережу волонтер Катерина Яресько.

За словами Геращенко, цей факт з’ясувався при аналізі волонтерами проекту “Миротворець” поштової скриньки Коляди.

“Цей факт говорить про те, що доведена до відчаю Надія Савченко шукала будь-який варіант вирватися з російських катівень. І її можна зрозуміти”, – зазначив Геращенко.

“Можливо недавні, дивні заяви Надії Савченко про необхідність прямих переговорів з лідерами терористичних організацій Захарченко і Плотницьким, взбудораживші громадськість, були зумовлені тим, що Надія писала аналогічні листи і їм? Скільки ще таких листів було написано Надією Савченко і кому – час та аналіз поштових скриньок керівництва “ЛНР/ДНР” – покаже”, – зазначив нардеп.

Лист Савченко терористці

Яресько нагадала, що Марія Коляда була затримана СБУ в Миколаєві в квітні михайло 2014 року за спробу організації масових заворушень із застосуванням насильства, захоплення адміністративних будівель і споруд, за підозрою в шпигунстві і диверсійної діяльності.

“У неї було вилучено травматичний пістолет, переобладнаний під стрільбу бойовими патронами і методичні рекомендації для підготовки диверсійних груп. 16.09.2014 вона була звільнена в рамках обміну полоненими”, — повідомила волонтер.

Савченко заявила про необхідність вести переговори з представниками терористів, висловивши готовність особисто брати участь у такому діалозі. Пізніше пропозицію про прямих переговорах влади України з представниками “ЛНР” і “ДНР” розкритикувала голова фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі