Розпад Росії неминучий: держава в РФ вже окупована і знищена – експерт

В даний час Російська Федерація не потрібна нікому в такому вигляді, в якому вона є. Це свідчить про те, що розпад Росії неминучий.

Таку думку  висловив журналіст Олександр Сотник.

На його думку, розпад Росії неминучий. Поки Європа живе власним життям, працює і робить нові відкриття, в Російській Федерації ситуація інакша. Різке падіння економіки країни призвело до погіршення життя в державі. У зв’язку з тим, що в такому вигляді, як Росія є зараз, вона не потрібна нікому, тому її розпад неминучий.

Автор пише, що вихід з глухого кута для Росії є, однак він екстремістський з точки зору законодавства. У нинішніх умовах для РФ є тільки один вихід – створити альтернативну державу.

Альтернатива, вважає журналіст, повинна бути у всьому – уряд, вибори, Держдума, альтернативний президент. Але як тільки буде створена альтернативна поліція, виникнуть сутички з людьми Путіна «в погонах». Вони неминучі.

А це, зазначає автор, пряма дорога до громадянської війни.

«Називайте це як завгодно: повстанським рухом, «синдромом приморських партизанів» або ще якось. Для такого зіткнення створені всі умови. І політичні, і економічні, і особистісні. І ще. Відтворити державу на такій території після старанного і професійного руйнування — неможливо. Тому Росія приречена на розпад. Вона нікому не потрібна в такому вигляді», – пише Сотник.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі