Луценко розповів, чому не береться за арешт Бойка

У Генпрокуратури немає достатніх доказів для подання на зняття депутатської недоторканності із нардепа, колишнього “регіонала” Юрія Бойка.

Про це “Високому замку” заявив генпрокурор Юрій Луценко.

Він спростував інформацію про те, що подання на арешт Бойка було в ГПУ.

“Ні в сейфі, ні на столі не було жодного подання. Сергій (Лещенко, нардеп від БПП – ред.), на жаль, захопився розслідуванням у прямому ефірі”, – сказав Луценко.

За словами генпрокурора, жоден депутат не керуватиме слідством із телевізора.

“Жоден депутат не повинен впливати на слідство. Ні Кононенко з Грановським, ні Лещенко не будуть керувати департаментами. Сергію треба припинити керувати слідством з телевізора. Я не бюро замовлень. Посади мені Бойка. Наразі немає для цього достатніх доказів, але слідство працює. У мене на столі стоїть тюремна кружка, вона нагадує мені, що по “бєспрєдєлу” нікого судити не можна. Провину треба довести”, – резюмував Луценко.

Нагадаємо, бурові платформи, закуплені Чорноморнафтогазом називають вишками Бойка на честь колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка. У 2011 році Чорноморнафтогаз на тендері придбав 2 морські бурові платформи за ціною 400 млн дол. кожна, що виявилося на 150-200 млн дол. вище, ніж у виробника.

   

Залишити коментар

Кометарі