Друзі Путіна попередили про загрозу “холодної війни”

Держдума Росії ухвалила заяву до Парламентських асамблей НАТО і ОБСЄ, а також національних парламентів балканських держав, в якій попереджає про можливість початку нової “холодної війни”.

Як повідомляє ТАСС, у заяві насамперед наголошується необхідность “активізувати діалог в зв’язку з небезпекою розміщення американських систем протиракетної оборони на територіях країн Східної Європи та політикою розширення НАТО в Східній і Південно-Східній Європі”.

Російські депутати прямо вказують, що тенденція розширення НАТО на східно-європейському просторі – це “небезпечна лінія, яка спрямована не на оборону, а на розв’язання нової “холодної війни”.

Через це Дума пропонує спільно оцінити можливі наслідки цих кроків і сформувати пропозиції, спрямовані на створення сприятливих умов для розрядки міжнародної напруженості.

У ситуації, коли керівництво НАТО намагається виправдати сенс свого існування нагнітанням конфронтації з РФ, депутати Державної думи вважають за необхідне об’єднати зусилля із зарубіжними колегами для подолання небезпечних тенденцій, здатних привести до військово-політичного протистояння,
– підкреслюють друзі Путіна.

Росіяни також висловили глибоку стурбованість “у зв’язку з розміщенням в Європі, зокрема, на територіях Польщі та Румунії американських систем ПРО, які, будучи системами подвійного призначення, можуть застосуватись у наступальних цілях проти РФ під час нанесення миттєвого глобального удару”.

Крім того, депутати Держдуми РФ “серйозно стурбовані політикою втягування в НАТО Чорногорії, через що відбувається розкол у чорногорському суспільстві та створюється високий ступінь соціально-політичної напруженості в цій країні”.

   

Залишити коментар

Кометарі