26 червня оприлюднять програми для початкової школи (відео)

26 червня на сайті Ed-era.com з метою нового обговорення будуть опубліковані оновлені навчальні програми для початкової школи. Про це у своєму Facebook повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

«За тиждень відкритого обговорення чинних навчальних програм початкової школи на платформі EdEra – понад 1000 коментарів. Більшість – від конструктивних небайдужих людей, багато від вчителів-практиків. Саме для пошуку таких людей ми започаткували цей проект», – зазначила міністр.

За її словами, цього тижня можливість коментування програм буде закрито. У цей час робочі групи з модераторами узагальнюватимуть надані пропозиції і після 26 червня виставлять наEd-era.com вже оновлені програми для нового обговорення. «Ще раз підкреслю: розвантаження програм – це не механічне зменшення інформації, це відбір найбільш важливої та її логічний виклад. Паралельно триває робота над оновленням критеріїв оцінювання в початковій школі, до 1 вересня там також будуть зміни – в інтересах дітей. Щоб вони не втрачали бажання вчитися», – повідомила Лілія Гриневич.

Джерело

 

   

Залишити коментар

Кометарі