Пророкування про Росію з 2008-го року: РФ чекає важка війна з Україною та Казахстаном (відео)

Сенсаційне пророкування про Росію було зроблено російським режисером Олександром Сокуровим аж у 2008 році.

Неприємне пророкування про Росію з’явилося ще в 2008 році. Тоді російський режисер Олександр Сокуров передбачив війну РФ з Україною і страшну війну росіян з Казахстаном.

Виступаючи на телебаченні, він зазначив, що політика російської влади йде в бік деградації і неминуче призведе до війни з сусідами, не кажучи вже про очевидну експансію Китаю, з якою може зіткнутися Росія в 21 столітті.

Коли почалася російська агресія в Україні, Сокуров підтримав українців, він виступив із заявою про те, що застосування військової сили проти українців буде мати незворотні наслідки для самої Росії. Також він закликав росіян поважати бажання українців жити в окремій державі:

«Ми не один народ з українцями, ми різні. У нас внутрішньо різні культури. Не дарма українці завжди хотіли жити окремою державою. Так, ми близькі, у нас є багато спільного, але це не означає, що ми один народ. Це зовсім не так. Ми різні і нам цю різницю потрібно поважати і цінувати».

Нагадаємо, астролог Надія Борова передбачила , що в Конституцію України будуть внесені зміни, які подіють позитивно. Майбутні зміни «заморозять» бойові дії в Україні, а також зупинять поширення тероризму. Але плюс до всього, як пророкує астролог, між сторонами будуть укладені договори.

Більш того, зміни до Конституції зачеплять всі сфери життя країни, але тільки не її цілісність, а також введуть деякі обмеження, що спричинить за собою налагодження відносин між окупованою територією Донбасу і Україною.

Найскладніше буде простому народу, зазначає астролог. Місцеве населення Донбасу стоїть перед вибором, жити під патронатом Росії або під патронатом України. На даний момент жителі “республік” не можуть керувати своїми долями і життями. Найкраще їм буде під управлінням України, стверджує Борова.

Не так давно відомими астрологами також була названа дата втрати Путіним влади і реальний сценарій розпаду РФ . За словами астрологів, це почнеться вже в 2017 році, і до 2020 року все буде вирішено.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі