ТОП-новини: На скільки зросла пенсія, “жирний” улов СБУ та благородний вчинок поліцейських

В Україні підвищили мінімальну пенсію. СБУ затримала заступника начальника штабу АТО, який шпигував для Росії та спіймала на хабарі російського дипломата. Львівські поліцейські врятували 9 цуценят.

Пенсія зросла

В Україні підвищать пенсії, які прив’язані до прожиткового мінімуму. Ці зміни стосуються майже 82% пенсіонерів. Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови пенсійного фонду Микола Шамбір.

Пенсії перерахували уже за травень: українці отримають 1130 гривень замість 1074. Виплати зростуть у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму в Україні.

За словами Шамбіра, з 1 грудня мінімальна пенсія становитиме 1247 гривень.

СБУ працює

Співробітники СБУ затримали заступника начальника штабу АТО, який шпигував для Росії. Наразі в Україні під слідством перебувають 13 агентів російських спецслужб. Серед них — заступник начальника штабу АТО, підполковник Національної гвардії, співробітник відділу кадрів військової частини тощо.

Також СБУ спіймала на хабарі дипломата Генерального консульства Росії, який у Харкові намагався дати хабара одному з українських правоохоронців.

За 400 доларів дипломат хотів отримати водійські посвідчення на своє ім’я та ім’я ще одного представника іноземної консульської установи. Правоохоронці розглядають питання оголосити російського дипломата персоною non grata.


Копи-рятівники

Львівські поліцейські врятували 9 щенят від жебрачки, яка використовувала їх для свого заробітку. Собачок жінка тримала в коробці на спеці, жебрала гроші начебто на їхнє харчування.

Втім, коли поліція запитала, що вона тут робить, кинула звірят і втекла. Наразі копи завезли їх до свого управління, там цуценята будуть допоки хтось не зголоситься і не забере їх собі.
Анонс дня

18 червня відбудеться Національний День молитви за Україну. Початок молитви розпочнеться об 11:00 у Києві та по всіх церквах країни.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі