Як відомий закарпатець женив сина за три річні офіційні зарплати

Екс-міністр оборони Гелетей одружив сина на даху «Прем’єр Паласу» за 1,5 мільйона гривень. 

На вихідних генерал-полковник, керівник Управління держохорони Валерій Гелетей одружив свого старшого сина Олександра. Урочистості відбувалися на даху п’ятизіркового готелю «Прем’єр Палас» з панорамою на центр Києва. Весільні організатори підрахували для, що таке свято обійшовся щонайменше в 1,5 млн. грн.

Головний охоронець перших осіб країни організував для свого спадкоємця розкішний вечір. Все почалося з того, що молоді: 22-лений студент КНУ імені Тараса Шеченка Олександр Гелетей і його кохана Дарина Маковецька (дівчина всесвітній призер з бальних танців і випускниця Фінансово-правового ліцею) обмінялися клятвами. Потім був легкий фуршет в одному із залів ресторану, де подавали екзотичні фрукти, канапе, ікру і шампанське. А під час основного банкету виступали зірки. Судячи з фотографій гостей в соцмережах, вечір вів Юрій Горбунов, співала група «Друга ріка» на чолі з Валерієм Харчишиним, веселив всіх комік Дядя Жора, романтичний настрій створював запрошений балет. А під час танців кавер-бенд виконав хіт сезону – пісню групи «Ленінград» – «На лабутенах».

ЗМІ звернулося в одне з весільних агентств, яке влаштовує виїзні церемонії для ВІПів, щоб фахівці підрахували бюджет цього свята.

За їх кошторисом, Гелетей щонайменше витратив 1,5 млн. грн. «Горбунов бере за захід 100 тис. грн, Харчишин – 150 тис. грн, музична група – 30 тисяч. Весільний розпорядник Ольга Радчук бере 4,5 тис. Проведення розпису, оренда літньої тераси на даху потягне на 50 тис. грн. плюс фуршет на людину 800 грн, банкет щонайменше 2000 грн на одного гостя, квіткова арка коштує 25 тис. грн, варто додати сюди композиції на стільцях і столах», – пояснює співробітник івент-агенції.

Відзначимо, що при цьому в декларації Валерія Гелетея за минулий рік значиться дохід в 588 тис. Тобто, на весілля сина він витратив в три рази більше, ніж заробив.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі