Росія під час обміну цікавиться лише “своїми людьми”, а не росіянами, — Геращенко

Росія під час обміну полоненими цікавиться конкретними людьми, що свідчить про російський слід в певних українських трагічних подіях.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший віце-спікер, член гуманітарної підгрупи у Мінську Ірина Геращенко.

Два тижні тому, під час обговорення звільнення Надіі Савченко , один колишній регіонал, а нині ОБлоківець в ефірі одного з телеканалів звернувся до мене з таким запитанням: “От ви говорите про гуманізм, а тим часом в одеській в’язниці утримується жінка, що народила дитину, і іі не випускають”. ” Ви дуже обізнаний”, — рявкнула я. ” Ви — дуже “чемна” — промямлив він… Не можна так палитися , пане з ОБ, бо… Звичайно, вже тоді ми вели роботу щодо звільнення Солошенка та Афанасьєва, і знали, що Москва цікавиться не так своїми громадянами, як “своїми людьми”,
— зазначила вона.

За словами політика, СБУ вже давно викрило причетність певних осіб до спроб створити так звану “Бесарабську народну республіку”.

Москва цікавиться причетними до “БНР”, і це красномовно і показово, і все зрозуміло, правда ж? Депутати від ” опозиції” паляться в прямому ефірі, вболіваючи за далеко не безневинних панянок. І якщо говорити про реалії, то вони такі: РФ була зацікавлена саме в певних громадянах, і це ,як на мене, підтверджує російський слід в певних українських трагічних подіях,
— підкреслила Геращенко.

Крім того, перший віце-спікер додала, що операція щодо звільнення Солошенка та Афанасьєва готувалася протягом кількох місяців, а украінська влада пішла на компроміс, аби звільнити двох українців.

“І якщо говорити про переміщену в РФ жінку, то це був дійсно акт гуманізму, іі новонароджена дитина потребує серйозної медичної уваги і я щиро бажаю дитині здоров’я”, — підсумувала член гуманітарної підгрупи у Мінську.

   

Залишити коментар

Кометарі