Казкові ідіоти: П’яна блондинка, подруга нардепа заблокувала пішохідну “зебру” та напала на патрульних

Подруга народного депутата Віталія Барвіненка любить паркуватися на тротуарі та пішохідному переході, бо у неї недалеко офіс.

У столиці на вулицю Шовковичну пішоходи викликали співробітників поліції. Причина в тому, що білий позашляховик “Рейндж Ровер” припаркували на тротуарі, він перегороджував пішохідний перехід. Жінка, яка проходила поруч, розповіла поліції: “Я бачу, всі його обходять”, – і уточнила, що бабуся, яка хотіла перейти дорогу, впала. Відео із затримання неадекватної власниці позашляховика викладено на Youtube, зазначають Патріоти України з посиланням на видання Сегодня.

Патрульні на місце події викликали евакуатор. Але до машини підійшла блондинка, яка відкрила автомобіль, сіла в нього й закрилася, відмовившись пред’явити документи. Люди розповіли, що позашляховик стоїть кожен день в цьому ж місці.

Трохи пізніше до машини підійшов чоловік у нетверезому стані. “Виходь, Свєта, відкривай двері. Ще раз вип’єш – вижену з дому”, – заявив він. Патрульним же запропонував розписатися за неї в протоколі.

Коли жінку привезли в управління, вона продовжувала принижувати патрульних. А потім напала на співробітницю компетентних органів. Коли блондинку притиснули столом, вона зламала його, влаштувавши істерику.

Через деякий час блондинка все-таки заспокоїлася, але так і не визнала своєї провини. “Моя машина стояла на переході, що це, велика справа? На Шовковичній, біля Адміністрації Президента, заарештували машину! Ідіоти!”, – просторікувала вона, продовжуючи лаяти поліцію.

А потім правопорушниця підсумувала: “Моя машина там стоїть завжди, кожен день, там мій офіс, я її там вже 10 років ставлю!” Також з’явилася інформація про те, що п’яна блондинка – це подруга народного депутата Віталія Барвіненка.

   

Залишити коментар

Кометарі