В Одесі вийшли на мітинг проти проспекту Небесної сотні (фото)

Сьогодні в Одесі кілька десятків городян протестували проти перейменування проспекту Маршала Жукова на проспект Небесної сотні. Акція у ТРЦ “City Center” на Таїрова тривала кілька годин

За словами мітингувальників, переважно людей пенсійного віку, їм прикро, що обласні власті прийняли рішення про перейменування, не запитавши думку мешканців вулиці. Вони вважають, що дана вулиця має зберегти свою назву.

Учасникам акції протесту протистояли активісти проукраїнських організацій – “Правого сектору”, “Самооборони”, громадянського корпусу “Азов”, позиція яких прямо протилежна. Між сторонами періодично виникали словесні перепалки з взаємними образами, але поліція тут же заспокоювала найгучніших “крикунів”.

Нагадаємо, що проспект Маршала Жукова і ще кілька десятків одеських вулиць в кінці травня перейменував голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі . Дане рішення в місті сприйняли неоднозначно, оскільки в список потрапили вулиці, не підпадають під дію закону про декомунізацію – Бєлінського, Бадаєва, Богданова і Шестакова .

В Одесі вийшли на мітинг проти проспекту Небесної сотні (фото)

В Одесі вийшли на мітинг проти проспекту Небесної сотні (фото)

Джерело: УкрМедіа

   

Залишити коментар

Кометарі