Скандал зі скасуванням люстрації, Савченко про конфлікт на Донбасі — найголовніше за день

В Україні хочуть скасувати так званий “закон про люстрацію”, Надія Савченко розповіла, як можна вирішити конфлікт на Донбасі.

Скасування люстрації

Напередодні нардеп від “Самопомочі” Єгор Соболєв повідомив, що 10 червня Конституційний суд України планує скасувати люстраціюпосадовців, які працювали на керівних посадах за часів екс-президента Віктора Януковича.

Конституційний суд все ж зібрався, щоб обговорити це питання, однак згодом вирішив перенести засідання на іншу дату.

До слова, генпрокурор України Юрій Луценко заявив що скасування закону про люстрацію стане початком кінця нинішнього складу Конституційного суду України.

Савченко про вирішення конфлікту на Донбасі

Українська льотчиця Надія Савченко твердо стоїть на позиції, що для вирішення конфлікту на Донбасі потрібен прямий діалог з ватажками терористів.

На її думку, прямий діалог з лідерами так званих “ДНР” та “ЛНР” не може скасувати санкції проти Росії.

Додамо, що з Героєм України хоче співпрацювати одна з російських партій.

Старт Євро-2016

Церемонією відкриття та матчем між господарями турніру та румунами стартує фінальна частину 15-го футбольний турнір серед європейських держав.

Футбо, Франція, Євро-2016

Форум пройде з 10 червня до липня у французьких містах. Збірна України матчем проти чинних чемпіонів світу Німеччини розпочне свої виступи 12 червня.

Курйоз дня

У російському Краснодарі помітили вивезені з окупованого Донецька урни. На смітниках також видно наклейки з написом “Дякуємо!”.

Відповідні світлини з’явились в соцмережі твіттер.Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі