Росія б’ється в істериці: глава Донецької адміністрації зажадав повернути Україні її споконвічні землі – Краснодарський край і частина Курської, Брянської, Воронезької та Ростовської областей

Павло Жебрівський переконаний, що повернення етнічних українських земель Україні неминуче, оскільки там знаходяться люди, в жилах яких тече українська кров.

“Рано чи пізно ми повинні повернути споконвічно українські землі – Курщину, Брянщину, Воронежчину, Ростовщину і Краснодарський край. Це ті місця, де є українська сутність, українська ментальність. І навіть говорити про те, що ми готові пожертвувати частиною Донеччини та Луганщини, це неправильно”, – заявив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Жебрівський жорстко засудив заяви про те, що, мовляв, необхідно позбутися від частини Луганської та Донецької областей, які окуповані. і тоді у нас все буде добре, і країна буде розвиватися швидше і євроінтегрується і т. д.

Глава Донецької адміністрації переконаний, що ситуація на окупованих територіях 50 на 50, оскільки, незважаючи на промивання мізків, на думку Жебрівського, 50% населення чекає повернення української армії.

Джерело: УкрМедіа

   

Залишити коментар

Кометарі