Все, що потрібно знати про повернення грошей за покупки в Інтернеті!!!

Кешбек — це зручний і корисний спосіб повернути собі частину коштів, які ви витратили на те, аби купити необхідні вам речі в мережі.

Один із найцікавіших на українському ринку сервісів — Smarty.Sale, який активно розвивається у країнах СНД. Він дозволяє повернути частину грошей за покупки в Інтернет-магазинах, починаючи з корму для тварин і закінчуючи сплатою послуг за телебачення, або навіть купівлі автомобілю.

Це легко

Для того, щоб повернути частину грошей за покупку потрібно лише правильно її зробити. Перейти на сайт Smarty.Sale, створити свій власний аккаунт за допомогою кількох кліків, перейти до каталогу магазинів, обрати той, в якому збираєтесь зробити покупку, перейти в нього і здійснити покупку як завжди. Після кожної покупки ви побачите у власному кабінеті Smarty.Sale, що вам зараховано кешбек.

Це зручно

Сервіс Smarty.Sale гарантує, що ви точно не забудете про можливість повернути частину своїх грошей, завдяки спеціальному офіційному плагіну, який є доступним для всіх популярних Інтернет-браузерів (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Yandex Browser). Після того, як він буде встановлений, на всіх Інтернет-магазинах, які є партнерами сервісу, буде з’являтися повідомлення про наявність кешбеку і кнопка його активації.

При цьому каталог магазинів-партнерів сервісу досить різноманітний: від такого міжнародного гіганта, як AliExpress або платформи eBay, до популярних українських Moyo, ModnaKasta та інших.

Це вигідно

Сервіс Smarty.Sale дозволяє знизити вартість покупки до 50%. Повернення коштів може здійснюватися по-різному, в залежності від обраного магазину: як відсоток від суми замовлення, або як фіксована сума. Мінімальний термін отримання коштів — 30 хвилин, максимальний — 90 днів.

До того ж, сервіс регулярно влаштовує додаткові акції для своїх користувачів, пропонуючи, наприклад, нарахування додаткових відсотків кешбеку. Про всі акції користувачів повідомляють, надсилаючи повідомлення на електронну пошту і на мобільний телефон.

Це безпечно

Cashback-сервіс повертає частину витрачених грошей покупцеві тим способом, який обирає сам покупець. На Smarty.Sale можливі варіанти повернення коштів на карту Приват або Visa/MasterCard, мобільний телефон, Webmoney, Яндекс.Деньги тощо. Безпеку операцій гарантують перевірені платіжні шлюзи, які вже довели, що здатні забезпечити якісні послуги. Окрім того, всі магазини-партнери перевіряються на працездатність і доступність.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі