Тисячолітня історія Росії закінчиться на Путіні, — російський фінансист

Технічне відставання Росії неминуче потягне за собою втрату всієї економіки і всієї країни.

Таку думку в матеріалі для “Апострофа” висловив російський фінансист і блогер Слава Рабинович.

Він нагадав, що соратник Путіна, екс-міністр фінансів РФ Олексій Курдін заявив, що Росія технологічно відстала і повинна вбудовуватися в міжнародні технологічні ланцюжки. Для цього, на його думку, потрібно “знижувати геополітичну напруженість”. У відповідь президент Росії заявив, що країна не буде торгувати своїм суверенітетом, навіть якщо держава в “чомусь відстала”. При цьому він пообіцяв захищати суверенітет РФ до кінця свого життя.

“Звичайно, коли фюрер говорить про тисячолітню історію і про суверенітет, він має на увазі виключно свій суверенітет і суверенітет своєї організованої злочинної групи. Але ми знаємо, яким буде кінець. Ми. Але не “вони”. Адже “багатьом” і невтямки, що технічне відставання неминуче тягне за собою втрату суверенітету, всієї економіки, всієї країни, всього народу, якщо і не в прямому сенсі”, — написав Рабинович.

Хоча може бути, це й на краще. Можливо, це покладе край новому розвитку фашизму в Європі в XXI столітті… Схоже, тисячолітня історія Росії на Путіні і закінчиться. Адже ми не просто ще “десь відстаємо”. Ми відстаємо вже на століття і всюди,
— наголосив блогер.

   

Залишити коментар

Кометарі