Немовля впало в кому зразу після народження

Новонароджена донька бійця АТО, Ольга Пуцько з міста Токмак Запорізької області, третій тиждень у комі.

Про це Gazeta.ua розповіли її батьки.

Дівчинка народилася 22 травня 2016 року. Проблеми з диханням у неї почалися відразу після народження.

“Олечка народилася з удушенням. Вона не кричала після народження. У неї зав’язалися пуповина. Зараз у донечки багато різних діагнозів. Кожного дня на лікування витрачаємо 1500 тисячі гривень. Багатьох ліків немає у місті. Доводиться замовляти в Києві”, – розповів батько дівчинки.

Народжувати дитину Людмила Пуцько збиралася у Токмаку. Однак за тиждень до пологів її відправили у Запорізький перинатальний центр.

“Люда мала проблеми з тиском. Він постійно скакав. Підіймався до 160, а потім знову ставав нормальним. У Токмаку злякалися приймати пологи. Нас привезли у Запоріжжя. Сказали, пологи будуть за місяць. Але помилилися – все сталося 22 травня. Близько 12-ї дня у Люди почалися перейми. За дві години вона народила донечку. Дівчинка появилася на світ з вагою 3200 грамів та зростом 52 сантиметри. Народжувала дуже важко. Кесаревого не робили. У дружини все порвали усередині. Довелося зашивати”, – каже Євген Пуцько.

6 червня лікарі провели обстеження Ольги Пуцько.

“Вони кажуть, що Олечка не вийде з коми. Це наша перша дитинка. Сподіваємося, в нас вийде її врятувати”, – розказав чоловік.

 

   

Залишити коментар

Кометарі