Порошенко очікує підписання документу про співпрацю з МВФ

Президент Петро Порошенко очікує підписання документу про співпрацю України з МВФ та отримання макрофінансової допомоги з боку Євросоюзу.

Президент України Петро Порошенко очікує слідом за підписанням угоди між Україною і США про надання Києву 1 млрд дол. кредитних гарантій підписання документу про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом та отримання макрофінансової допомоги з боку Євросоюзу. Про це він заявив під час церемонії підписання декларації про наміри та угоди про гарантії запозичення між Україною та Сполученими Штатами Америки, передаєУНН з посиланням на прес-службу Глави держави.

“Глава держави висловив впевненість, що слідом за підписанням угоди про надання нашій державі допомоги у сумі до 1 млрд доларів США, відбудеться підписання і документу про нашу співпрацю з МВФ, іншими фінансовими організаціями, отримання макрофінансової допомоги з боку ЄС”, – йдеться у повідомленні.

“Це буде сприяти економічному зростанню України”, – сказав П.Порошенко.

Президент зазначив, що результатом сьогоднішнього підписання угоди стане ще більш ефективна наша співпраця України і США. “Це є свідченням того, що США для України є надійним стратегічним партнером”, – додав він.

“Я дуже вдячний США за таку своєчасну і важливу допомогу нашій державі. Впевнений, що за допомогою світлової коаліції на підтримку України ми відбудуємо нашу державу”, – підкреслив П.Порошенко.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі