Негода на Вінниччині завдала колосальних збитків

На Вінниччині всього за дві години сильна злива завдала неабиякої шкоди жителям села Велика Кісниця. Людям затопило оселі, господарку, розмило дороги. Таких опадів не витримала і місцева дамба.

“Діти так верещали. Старша дівчинка каже: “Бабця, що ми Господу зробили, що нас так покарав”. Думала, що кінець світу”, — розповідає одна із постраждалих Олена Бажура.

Від сильного вітру та потоку води у хаті утворились тріщини. Одяг, меблі, техніка — все промокло. А кури і гуси, які були, потопило.

У людей підтоплені підвали, будинки, плаває й городина. Селяни, фактично, залишились без врожаю. Вулиці села на деякий час перетворилися на ріки. Тепер у болоті застряють навіть вантажівки. Велика вода майже повністю розмила дві дороги. На шляху утворили вирви.

Рекордної кількість опадів не витримала і місцева дамба. Зараз у селі оголосили надзвичайний стан. Залучити додаткові команди рятувальників, аби очистити дороги та прибрати уламки і каміння.

“Стихією завдано шкоди на 3,6 мільйона гривень. Ми не “стягнемо” місцевим бюджетом. Тому зробили клопотання і розраховуємо на співфінансування державного бюджету”, — розповів голова Ямпільської РДА Вінницької області Михайло Вдовцов.

Чи буде ця сума збитків остаточною — невідомо. Адже, за прогнозами синоптиків, тут і далі дощитиме.Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі