Українка розкрила головний секрет, завдяки якому стала стюардесою в Еміратах

“Рівно 4 роки тому я прилетіла в Дубай. У мене з собою було 25 пар взуття і іконка, яку мама вишила мені, свята Ірина.

Я перший раз летіла аеробусом Emirates. Це був А340-500. Таких у Emirates більше немає, їх списали за віком. Але мені він видався найшикарнішим лайнером у світі, – розповідає Ірина-Ізольда Горбільова, яка нині працює стюардесою в одній з найкращих авіакомпаній світу.

— За 4 роки у мене з’явилась машина і квартира під Києвом. Я облетіла світ сім разів, я навіть яхту навчилася водити”.
Як же стати стюардесою Emirates, які входять у п’ятірку найкращих авіаліній світу?  “Мене наймали в Києві, – розповідає Ірина-Ізольда.

– Але не залежно від того, де ти хочеш проходити співебсіду, для початку всім потрібно зареєструватися на сайті emiratesgroupcareers.com. Іншого способу потрапити в Emirates не існує, тому не вірте в знайомства вкомпанії та інші нісенітниці.

На сайті можна подивитися і розклад: коли в якій країні “open day”. До речі, наступний у Києві – 25 червня. В Україні кандидатів відбирають по резюме фахівці компанії Studentland.

З власного досвіду: пропоную дзвонити в компанію і питати, коли можна прийти на інтерв’ю. Мені ж ніхто не подзвонив. Я знайшла телефони компанії, з якою тоді працювали Emirates і додзвонилася в їх офіс в Дубаї, там мені дали телефон в Києві. Я дзвонила їм кожен день зранку і ввечері, поки на дзвінок не відповіли.

Зрозуміло: вони не знали, хто я і не читали моє резюме, тому попросили скинути його ще раз і сказали, що зателефонують. Та мені ніхто не передзвонив. І я  знову подзвонила сама. “То мені завтра приходити? Скажіть лиш куди”, – промовила я.  “Приходьте. Radisson Blu”, – почула у відповідь. До речі, якщо вам таки не дадуть адресу, то спробуйте прийти без запрошення. Подія завжди відбувається в готелі Radisson Blu..

Далі на вас чекають три туру відбору. Перший – експрес-запитання. Вам ставитимуть просте запитання, щоб побачити ррівень англійської мови.

Мене попросили розпосвіти про негативний досвід і конфлікти в колективі на останньому місці роботи”. Сказала, що у мене такого не було, мені з колективами щастило.

Другий тур – також мовний. Тут важливо розподілити час на самі тести і твір. Тести дуже хитрі, є запитання на логіку, як от: “В свої 80 років міс Мері була водієм з 60-літнім стажем”.Запитання: коли Мері отримала права?

Третій етап – робота в групах. На цьому етапі важливо працювати в команді і не тягнути ковдру на себе. Можуть дати будь-яке завдання, виконання якого насправді не має значення. Рекрутер дивиться, як ви спілкуєтеся між собою в процесі.

На наступний день було фінальне інтерв’ю.

Найголовніший секрет успіху: позитивний настрій, відкритість і віра в себе. Всі хочуть командного гравця, доброго і уміхненого. І ніхто не хоче наймати “буку”. Якщо це ваша мета і ви хочете літати, то пробуйте і не здавайтесь

Я знаю людей, які були на співбесіді 7 разів. І їх взяли за наполегливість. Вони не підходили, але їх взяли!

Я подавала заявку, коли мені вже виповнилося 30-ть. Після 2-ох провалів на відборах в у Wizzair, де зі мною після озвучення віку навіть говорити не стали. Це мій досвід”.

Зарплати у стюардес Emirates – в середньому 2500-3000 доларів на місяць

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі