Росія нарощує в окупованому Криму ядерне озброєння – розвідка

Зараз в Криму нараховується вже близько 24 тисяч російських військовослужбовців

В окупованому Криму російські збройні сили нарощують військову техніку, зокрема ядерне озброєння. Про це повідомляє українська розвідка. Водночас на Донбасі збільшилася кількість провокацій з боку бойовиків.

РФ продовжує розгортання міжвідомчого угрупування своїх ЗС на Кримському півострові, яке станом на травень включає: близько 24 тисяч службовців, 513 танків, 623 артилерійські системи, близько 100 бойових літаків, 56 вертольотів, 16 берегових ракетних комплексів, 30 надводних кораблів, чотири підводні човни. Все це значно перевищує російські угрупування у Криму, які знаходилися до анексії півострова. Про це повідомив представник головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

Водночас речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що окупанти активно застосовують міномети: “Минулої доби по наших позиціях було випущено більше 220 мін різного калібру. На інших ділянках фронту – Горлівської агломерації та Донецькому аеропорту вчора було спокійно”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі