Перша серйозна помилка Савченко вже зроблена

Савченко – це нова якість української політики, в яку потрапляють не завдяки блату, грошей, а завдяки заслугам. Однак національна героїня вже встигла допустити серйозну помилку, яка може коштувати їй політичної кар’єри.

Таку думку політолог і керівний партнер Національної антикризової групи Тарас Загородній озвучив на своїй сторінці в Фейсбук, інформує еizvestia.com.

«Савченко – це наш Рейган (.. Гарвард не закінчувала, але на рівні здорового глузду розуміє, що добре, а що погано,  чітко формулює думки ) + наш Маккейн (полон, тріумфальне повернення, посада в політиці за заслуги перед “Батьківщиною” ) + наше рідне «Якщо у мене руки вбоки, то мені байдуже на якому боці у тебе тюбетейка», »- пише він.

«Це вам не кривляння Михайла (грамотно, але не по справжньому як у Савченко). Це вам не лицеміря «молодих політиків», які шумно «борються» з корупцією днем, а ввечері йдуть отримувати свої конверти від олігархів, – ВІДЗНАЧАЄ Загородній. – Якщо навчиться грамотно володіти інтригою (потенціал є), то буде крутити нашим політикумом як циган сонцем. Народ їй точно буде симпатизувати ».

При цьому він звернув увагу, що вже сьогодні Савченко допустила свою першу серйозну помилку як політик.

«Поки ж уже зроблена перша помилка – заявка на президентство. У нашій країні, де тільки в Раді людей 50 бачать себе на цій посаді, це майже вирок. Затопчуть. Так, вона справжня, але теорія ігор каже, що всі слабкі гравці об’єднуються, щоб знищити сильного, – вважає політолог. – А далі як говорив Аль Пачіно в образі диявола у фільмі «Адвокат диявола»: «Марнославство мій улюблений гріх» ».

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі