Роль Саакашвілі у новій політсилі може виявитися дестабілізуючою

Про те чи потрібна Україні нова партія, заснована на прозорих засадах й не “під лідера”, котру має на меті створити екс-заступник Генпрокурора України Давід Саквалерідзе, у коментарі сайту “24” розповів Олексій Гарань, політолог, науковий директор фонду “Демократичні ініціативи”.

За словами експерта, така партія потрібна. До того ж, в Україні уже були спроби створення подібних нових політсил.

Насамперед, це “Демальянс”, який був ще під час Майдану і “Сила людей”. Йшли розмови про їх об’єднання. І якби вони виступали об’єдано по Києву то пройшли б до Києвради,
— зазначає він.

Очевидно, коментує експерт, є люди і поза цими партіями, котрі представляють нове покоління та хочуть робити політику прозоро. У масштабах країни долати 5% бар’єр складно. Проте можливо.

Однак, якщо Саакашвілі, буде номером один у партії, а інакше його роль важко уявити, то на переконання Олексія Гараня, Саакашвілі може подолати бар’єр та бути в парламенті. Однак, потім його роль у цій політсилі може виявитися дестабілізуючою.

Нагадаємо, 24 травня екс-заступник Генпрокурора України Давід Саквалерідзе заявив про створення нової політичної сили. Одним із ідеологів якої ймовірно стане Міхеїл Саакашвілі.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі