Кримські школярі прийшли з українською символікою на останній дзвоник

Школярі окупованого Росією Криму вирішили в оригінальний спосіб прикрасити шкільну форму на свято останнього дзвоника. У Бахчисараї вони вибрали кольори українського прапора або кримськотатарського.

45889_4onNuAcv5iu7Про це повідомляє журналістка Айше Умерова на своїй сторінці в соцмережі Facebook. Також ініціативу школярів вирішили підтримати і їх батьки. Вони намагалися вибрати одяг на шкільне свято в жовто-блакитних кольорах, щоб це ще раз нагадувало про те, що Крим є частиною України.

Деякі школярі помістили вишивку національних символів на одяг, а хтось прикрасив навіть взуття. Діти зробили випускні стрічки в блакитному кольорі і з зображенням “Тамги”, що є національним символом для кримських татар. Школярів молодшого віку нарядили в національні головні убори.

45889_EwjFnr76XAdn_a_465_390Нагадаємо, 18 травня в Україні шанували День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. На Майдані Незалежності запалили вогні в пам’ять про загиблих під час депортації. Мітингувальники свічками позначили контур Криму з числом 71 і напис “Ні – геноциду”.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі