Кремль заступився за Порошенка і опублікував “розгромний” компромат на Андрія Білецького (відео)

Вчора, 23-го травня, “порохоботи” з МинСтець рознесли по всім соціальним мережам “розгромний” компромат проти командувача полком “Азов” Андрія Білецького.

Це була очікувана реакція від Порошенка у відповідь на марш “Вимоги нації”, який відбувся в Києві 20-го травня і на якому Білецький озвучив ультиматум під стінами Верховної Ради, попередивши “народних” обранців, що якщо вони проголосують за вибори на Донбасі, які легалізують владу бойовиків, то це буде останнє голосування для депутатів ВР. Однак, очікувана реакція пішла не від Порошенка, а з Кремля і “компромат” був опублікований у виданні Страна.ua як у першоджерелі – http://strana.ua/articles/rassledovania/14422-nardep-bileckij-vo-vremya-debalcevskogo-kotla-kupil-na-zhenu-kvartiru-v-kievskom-novostroe.html

… а порохоботи з МинСтець лише заспамили посиланням на “компромат” всі групи соціальних мереж, які виступають проти Порошенка.
Чи справедливі наші звинувачення на адресу Страна.ua? Вирішуйте самі:

1. На самому сайті Страна.ua в розділі “Про нас” зазначено, що головним редактором видання є Ігор Гужва.

Коротка його біографія за останні роки:

– З 2004 по 2012 роки Гужва працював головним редактором видання “Сьогодні”, яке належало Рінату Ахметову.
– Після чого працював головним редактором “Вести Україна” – рупор “кремлівської пропаганди” на території України. 29 липня 2015 року залишив займану посаду.
– Восени того ж 2015 року Гужва балотувався на місцевих виборах до київської міської ради як кандидат від партії “Опозиційний блок” під №9 у виборчому списку партії, однак “Опозиційний блок” не набрав необхідний мінімум у 5% і Гужва так і не став депутатом міської ради в Києві.

– 16 лютого 2016 року Ігор Гужва оголосив про запуск нового інтернет-видання Страна.ua і багато хто з вас згадає видання Страна.ua за виконання одного з найвідоміших в Україні “кремлівських замовлень”, коли їх журналістка по імені Валерія Iвашкина перед другою річницею окупації Криму вирушила туди, щоб зняти для України “пропагандистський матеріал” за те, що кримчани щасливі як слони.

Ви можете собі уявити більш “махрового сепаратиста”, ніж Ігор Гужва? Чи виникає у вас хоча б 0,5% сумнівів у тому, що Страна.ua управляється з Кремля? Отже, що ж це виходить? Кремль заступився за Порошенка, якому загрожує “Азов”?
Наступний момент? Все, що змогли накопати “кремлівські детективи” на Білецького – одна недорога квартира в Києві? Це все, що є на Білецького? Тобто, якщо у сім’ї депутата ВР і командира полку “Азов” вистачило грошей на покупку житла, то це компромат? Коли починаєш копати під прокурорів, суддів, депутатів БПП, то знаходиш багатомільйонні банківські рахунки, елітні квартири в центрі Києва не дешевше, ніж в 1 млн.$, цілі парки дорогих позашляховиків і спорткарів, яхти, будинки в Іспанії … А от у Білецького нічого не змогли знайти, крім звичайної київської квартири?
Розглянемо на прикладі:

1. В цьому будинку у сім’ї Білецького квартира в 79 квадратних метрів площі.

2. А праворуч на фото будинок голови ЦВК Охендовського, який зробив так, щоб Порошенко став “однотуровим” і якому потім Порошенко вручив орден “Ярослава Мудрого”. Зліва на фото Білий дім в США. Є ще питання?

Два роки йде війна. Командування армії та “головнокомандувач” у тому числі, перетворили війну в прибутковий бізнес і заробляють сотні мільйонів доларів на рік і це всі знають.

Скажіть будь ласка, а чи можна перемогти у війні, якщо навіть “головнокомандувач” робить на ній бабло? І ось один з українських патріотів виступив проти акту капітуляції, ширше відомого як “мінські угоди”, за якими Україна визнає легітимною владу терористів після виборів і що за цим послідувало? Саме “кремлівські пропагандисти” заступаються за Порошенка. Давня мудрість – скажи мені, хто твій друг і я скажу хто ти.

Можна вважати факт змови Порошенка і Путіна остаточно доведеним? Якщо так, то тисни по кнопках соціальних мереж аби вся Україна дізналася про це.
   

Залишити коментар

Кометарі