7 правил сильної людини

Для створення і зміцнення високої нервової сили необхідно пам’ятати про наступне:

1. Не біжіть від страху
Аналізуйте його і сприймайте страх тільки як фізичне відчуття. Страх, якому ми боїмося поглянути в очі, здатний вбити нас.

Поспостерігайте за своїми страхами і зрозумійте, що ви не повинні піддаватися їм. Думайте про них як про фільм, який ви бачили. Того, що ви бачите на екрані, в дійсності не існує. Страх прийде і піде так само, як і кадри на екрані, якщо ви не будемо його наполегливо утримувати.

Сайт vk.com

2. Не живіть в минулому
Пам’ятайте – ніколи не пізно почати все спочатку. Але для того, щоб почати змінюватися, необхідно відпустити від себе минуле. Не живіть з вантажем минулих втрат і невдач. Це все вже пішло. Живіть сьогоднішнім днем. Будуйте своє життя на нових засадах, відпустивши від себе назавжди все негативне: нехай воно стане надбанням минулого.

3. Не витрачайте сили на жалість до себе
Зрозумійте, це абсолютно марна трата енергії. Жалість до себе, образи змушують вас рухатися по колу, повертатися знову і знову до одних і тих самих гірких думок. Роками збережене в душі почуття образи може навіть призвести до раку. Нерозумно карати самих себе зараз, якщо хтось образив вас в минулому.

4. Відпустіть від себе минуле через почуття прощення
Прощення – це прощання. Прощання з почуттями гіркоти і образи, відчуттям болю. Прощання з ситуацією в цілому. І навпаки, стан непрощення фактично призводить до початку руйнівної діяльності в нас самих – роками накопичуються погані думки в кінці кінців звертаються проти їх господаря.

5. Не зациклюйтеся на думках про погане
Думайте і говорите про те, що у вашому житті добре. Поверніть ваші думки в позитивному напрямку.

Плануйте на кожен день якомога більше справ, які могли б доставити вам задоволення. Залишайте час на те, щоб піти в театр або почитати книгу. Ходіть на дні народження друзів і родичів, відвідуйте ювілеї, виставки та інші розважальні заходи. Не змушуйте себе веселитися до упаду – просто ходите туди.

6. Допомагайте іншим людям, і ви відчуєте, що вам стає легше.

7. Незалежно від того, як ви себе почуваєте, тримайте голову високо і ведіть себе так, ніби ви благополучна людина.

Якщо ви дійсно озброєні волею і прагненням подолати свої біди – повірте, удача не змусить довго себе чекати.

   

Залишити коментар

Кометарі