Скільки “коштуватиме” Євробачення-2017

Міністр культури України Євген Нищук назвав суму, в яку обійдеться проведення музичного конкурсу Євробачення -2017 для нашої країни – щонайменше 14,5 млн євро. За словами Нищука, тільки на проведення Євробачення-2016 витратила Швеція. Таким чином, таку суму планують витратити і на музичний конкурс в Україні у 2017 році.

Про це Нищук сказав в ефірі “Право на владу”, передає ТСН.uа. Нищук зазначив, що у Кабінеті міністрів розраховують на спонсорські кошти. “В основному, це абсолютно спонсорські кошти різних медіакомпаній, спонсорів. Так відбувається практично завжди”, – сказав міністр.

При цьому він підкреслив, що проведення Євробачення-2017 – це не тільки витрати для міста, яке прийматиме конкурс, але і привабливість свого регіону і заробіток. “У дні, коли проходило Євробачення-2016, у мене була робоча поїздка на запрошення шведського колеги міністра культури, тому я був свідком великої перемоги Джамали.

Я перед цим спілкувався з медіабосами, які організовували це неймовірне високотехнологічне шоу. Вони говорили про те, що це насправді є більшим заробітком. Побоювання людей і міністра фінансів України Олександра Данилюка, який переживає за наповнення та витрати, є природним”, – додав Нищук.

Міністр також заявив, що отримував телефонні дзвінки від міського голови Києва Віталія Кличка і влади Херсона. “Я чув про готовність Одеси, Львова та Дніпра. Мені дзвонили з Херсона. Це розуміння того, що ми всі можемо робити”, – констатував міністр.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі