У США КРАСУНЯ З ПРИКАРПАТТЯ ОТРИМАЛА КОРОНУ НАЙКРАСИВІШОЇ УКРАЇНКИ ДІАСПОРИ (відео)

Переможницю обирали 11 членів журі У США в місті Чикаго завершився головний конкурс краси в українській діаспорі “Міс Українська Діаспора”.

Перемогу у конкурсі здобула Уляна Фенин, яка народилася у Коломиї. Уляна вивчає соціологію та психологію в університеті DePaul і працює в Американському Товаристві Анестезіологів.

“Люблю допомагати людям і мрію стати адвокатом. Свій вільний час проводжу активно — граю в теніс, займаюсь фітнесом і танцями та вивчаю італійську мову. В душі я завжди залишаюся українкою і вірю, що на моїй рідній землі настане мир та спокій”, — розповіла дівчина.

Повідомляється, що Фенин вивчає соціологію та психологію в університеті DePaul і працює в Американському Товаристві Анестезіологів.

Переможницю обирали 11 членів журі, серед них – сенатор США Марк Кірк, зіркова телеведуча каналу NBC Chicago Наталі Мартінез, Міс Іллінойс Рені Вронецкі, дизайнерка Оксана Караванська.

Головною зірковою гостею була Ірини Білик, яка виступила з концертом найкращих українських хітів. Нагадаємо, красуні з української діаспори продають свої речі, щоб врятувати військових на Сході.

 

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі