Українці вирішили, в якому місті має відбутись “Євробачення-2017”

Поки Україна на офіційному рівні не вирішила, в якому місті і на якій сцені відбудеться “Євробачення-2017”, українці вже визначились з одноосібним фаворитом.

53% респондентів, які взяли участь в опитуванні на сайті 24tv.ua, переконані, що містом-господарем пісенного конкурсу наступного року повинен стати Львів.Сайт 24tv.ua

17% опитаних припускають, що краще, ніж у Києві, в жодному іншому українському місті “Євробачення” провести не вдасться.

Майже стільки ж людей (16%) вважають, що оскільки Джамала вразила Європу піснею про трагедію кримських татар, наступне “Євробачення” має відбутись в українському Криму.

10% опитаних пропонують для проведення конкурсу Одесу.

Серед інших варіантів були також Харків, Дніпропетровськ, Чернівці, Херсон, Івано-Франківськ та чимало інших українських міст.

Загалом в опитуванні взяло участь більше 60 тисяч читачів 24tv.ua. В цьому та іншому волевиявленні ви можете взяти участь на сайті.

Нагадаємо, 14 травня співачка Джамала перемогла на цьогорічному “Євробаченні”, представляючи Україну у Стокгольмі з піснею “1944”. Під час фінального оголошення результатів вона обійшла представника від Росії Сергія Лазарєва, який у підсумку посів третю сходинку.

   

Залишити коментар

Кометарі