ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ, ПЕРЕД ТИМ, ЯК СКАРЖИТИСЬ НА ЖИТТЯ

Вам відмовили вже на третій роботі. Ви провалили вже друге завдання. Уже вп’яте начальник звалює всю найважчу роботу саме на вас. У десятий раз вашу картину не прийняли в галерею. Вже в сотий раз хтось з більшою владою, ніж у вас, каже, що ви не досить гарні.

Кажуть, що кількість має значення. Що весь світ складається з цифр – час, гроші, години роботи, календарний рік. Вся наша історія складається з чисел. Але кажуть, що всі ці цифри мають значення тільки тоді, коли ви надаєте їм значення. Джерело vk.com
Тому давайте спробуємо подивитися навіть на кількість невдач з позитивного боку. Ось вам надихаючі приклади:

5 – стільки разів Генрі Форд провалював свій бізнес, перш ніж заснував відомий бренд Ford Motor Company.

300 – стільки разів Уолт Дісней чув відмову спонсорів, які вважали його Міккі Мауса абсурдною ідеєю.

1000 – стільки невдалих спроб зробив Томас Едісон, перш ніж винайшов лампочку.

15 – на такому місці по успішності в класі хімії з 20 осіб був Луї Пастер, винахідник вакцини, яка врятувала мільйони життів.

600 – стільки відмов від видавців отримав відомий письменник Джек Лондон.

12 – стільки разів відмовляли в публікації «Гаррі Поттера» перш ніж на це погодилося видавництво Блумсбері – і тільки тому, що 8-річна донька редактора хотіла дізнатися, чим закінчиться історія.

62 – вік, в якому Уїнстон Черчілль нарешті став прем’єр-міністром після кількох років політичних невдач.

800 – приблизне число картин, створених Ван Гогом за його життя. Картини, які нікого не цікавили до його смерті.

3 – стільки разів університет кіно і телебачення Каліфорнії відмовляв у прийомі на навчання Стівену Спілбергу.

А скільки ще було задокументованих відмов і невдач відомих людей – Моцарта, Сократа, Лінкольна – але вони не здалися, і тому світова історія тепер саме така, якою ми її знаємо.

Якщо ви зазнаєте невдачі, не зневіряйтеся. Це шанс довести всім, що ви краще, що вони даремно вас недооцінили, що вони були неправі. І успіх, досягнутий після стількох невдач, буде набагато більш цінний.

Кажуть, що кількість має значення. Але єдине число, яке дійсно важливо – це те, скільки разів ви підніметеся, після того як впали знову і знову.

   

Залишити коментар

Кометарі