Куди підуть гроші від підвищення тарифів на газ

Експерт розповів, куди підуть гроші від підвищення тарифів на газ.

Фонд відновлення Донбасу, як мені бачиться, це майбутній фонд для багаторічного “розпилу” бюджетних коштів і міжнародної допомоги нашими ОПГ (організованими політичними групами) – чеченська схема. Про це написав на своїй сторінці в Facebookпрезидент центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Михайло Гончар.

“Ось і відповідь чому відбулося підвищення тарифів понад те, що вимагав МВФ (до рівня 100% замість необхідних 75% на цьому етапі)”, – впевнений він.

Експерт зазначає, що міжнародну допомогу не сильно можна “розпиляти”, хоча відповідні “умільці” у нас є, а ось гроші з фонду, що наповнюється з грошей платників податків, підуть “як теща під лід”.

“Звідси і такий ажіотаж останніх місяців навколо ключових призначень – прем’єра, генпрокурора, введення відповідної віце-прем’єрської посади, призначення вінницьких на ключові пости, в сферу відання яких буде віднесено питання “відновлення – розпилу”, – пояснює свою позицію Гончар.

Він додає, що для того, щоб було що розпилювати, треба спочатку наповнити.

“Ось і наповнять за наш з вами рахунок. Рольові ігри розписані – Пу буде довбати Донбас за допомогою лугандонов, а Порох з камарільєй будуть “відновлювати”, і в процесі вінницькі і Ахметка будуть пиляти і ділитися …. “, – підсумував експерт.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що в Україні буде створено спеціальний фонд для відновлення Донбасу. Фінансуватися буде він за рахунок бюджетних коштів, а також міжнародної допомоги.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі