Куди підуть гроші від підвищення тарифів на газ

1813227
  *****  

Експерт розповів, куди підуть гроші від підвищення тарифів на газ.

Фонд відновлення Донбасу, як мені бачиться, це майбутній фонд для багаторічного “розпилу” бюджетних коштів і міжнародної допомоги нашими ОПГ (організованими політичними групами) – чеченська схема. Про це написав на своїй сторінці в Facebookпрезидент центру глобалістики “Стратегія ХХІ” Михайло Гончар.

“Ось і відповідь чому відбулося підвищення тарифів понад те, що вимагав МВФ (до рівня 100% замість необхідних 75% на цьому етапі)”, – впевнений він.

Експерт зазначає, що міжнародну допомогу не сильно можна “розпиляти”, хоча відповідні “умільці” у нас є, а ось гроші з фонду, що наповнюється з грошей платників податків, підуть “як теща під лід”.

“Звідси і такий ажіотаж останніх місяців навколо ключових призначень – прем’єра, генпрокурора, введення відповідної віце-прем’єрської посади, призначення вінницьких на ключові пости, в сферу відання яких буде віднесено питання “відновлення – розпилу”, – пояснює свою позицію Гончар.

Він додає, що для того, щоб було що розпилювати, треба спочатку наповнити.

“Ось і наповнять за наш з вами рахунок. Рольові ігри розписані – Пу буде довбати Донбас за допомогою лугандонов, а Порох з камарільєй будуть “відновлювати”, і в процесі вінницькі і Ахметка будуть пиляти і ділитися …. “, – підсумував експерт.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що в Україні буде створено спеціальний фонд для відновлення Донбасу. Фінансуватися буде він за рахунок бюджетних коштів, а також міжнародної допомоги.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі