Чому потрібно повикидати усе старе лахміття з хати

1. Є закон достатку – щоб прийшло нове, потрібно позбутися від старого. Інакше для нового Всесвіт не бачить місця, куди вам це «послати».

2. У Китаї є приказка «Старе не втече, нове не прийде».

3. По фен-шую, старі речі (мотлох, сміття) не дає текти вільно цілющій енергії Ци, і тому ні про які зміни в житті або нові речі не може бути й мови.

4. Ще один висновок: коли ми надягаємо стару річ, або бризкаємось парфумами, якими давно не користувалися, або чуємо музику з минулого – нас буквально повертає в минуле. Це елементарний НЛП – все це, так звані емоційні якорі. Зі старими речами (парфумами, одягом та й усім) пов’язані якісь спогади і вони автоматично відтворюються при контакті з якорем. Але справа в тому, що з’являються не тільки емоції – в нас з’являються старі думки, а ось це дуже небезпечно, бо думки, як ми знаємо, формують життя. Ось ми і формуємо життя старими думками і отримуємо не те що хочемо.

5. Тримаючись за старі речі з думками «А раптом не буде грошей, щоб купити нове, і у мене більше ніколи такого не буде?», ми резонуємо з ментальністю бідних і отримуємо бідність. Якщо ми спокійно викидаємо непотрібні речі з думками «Куплю ще або Всесвіт дасть мені краще» ми резонуємо з ментальністю багатих і отримуємо багатство.

У кожного з нас є купа всього, що можна викинути. Або віддати незаможним (але перед цим потрібно все випрати ії привести в гарний вигляд – щоб вашої енергії на цій речі не залишалося). Тим, що ви 2 роки не користувалися наприклад або просто було шкода викинути.
Спробуйте! І прослідкуйте за тим як ви себе почуваєте при цьому.

Джерело  vk.com

 

   

Залишити коментар

Кометарі