Білозір пояснила, за що її взяли до списку БПП і в парламент

Народний депутат від БПП Оксана Білозір, яка отримала мандат після обрання Юрія Луценка генеральним прокурором та складання депутатських повноважень, розповіла, чим планує займатись у парламенті.

Зокрема, вона сказала, що планує працювати у комітеті. “Я, як фаховий депутат, маю певні амбіції певних процесів. Я буду працювати там, куди мене скерує БПП. Але розраховую обіймати посади, наприклад, у комітеті з євроінтеграції або в комітеті закордонних справ. І залежно від комітету я буду обирати пріоритети своєї діяльності”, – сказала Білозір.

Вона також підкреслила, що входить у парламент “виключно за своїм послужним списком”. “У парламент я заходжу як керівник закордонного виборчого округу, єдиний керівник єдиного закордонного виборчого округу за історію виборів в Україні з 2002 року.

Я заходжу за своїм послужним списком як кандидат юридичних наук, як людина, яка 10 років пропрацювала три скликання в українському парламенті, і з них вісім представляла Україну в парламентській асамблеї Ради Європи, а 2005-го обіймала посаду міністра культури”, — розповіла нардеп, яку цитує 112.ua.

Раніше повідомлялося, що ЦВК визнала обраним нардепом Білозір замість Луценка.

Оксана Білозір є хрещеною двох дочок Петра Порошенка – Олександри та Євгенії.


Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі